Scott Campbell

Srdečná oslava zamilovanosti a odvahy...s tatérem Scottem Campbellem a fotografem Stevenem Sebringem

"POKUD SE UMÍŠ ZAMILOVAT BEZ OBAV A BEZ VÁHÁNÍ, JSI NEPŘEMOŽITELNÝ."

Od jeho začátků, kdy jako devatenáctiletý pracoval v San Franciscu v motorkářském obchodě, až po jeho oslavované postavení oblíbeného módního tatéra, zanechal Scott Campbell svou jedinečnou stopu na kůži nejrůznějších slavných osobností od Marca Jacobse a Heatha Ledgera až po Penelope Cruz, a také manželku Lake Bell. Scott pracuje ve svém salonu Saved Tattoo ve Williamsburgu a je neustále vyhledávaný každým, kdo něco znamená na newyorské umělecké scéně. Své vlastní sochy a obrazy vystavoval v galeriích po celém světě.

Během této intimní spolupráce s renomovaným režisérem a fotografem Stevenem Sebringem, známým pro jeho dlouhodobý kreativní vztah s punkovou hrdinkou Patti Smith, se Scott setkává se třemi páry, které si chtějí nechat vepsat jména toho druhého na svou kůži, a tetuje je...prostě protože to miluje.

"Mnoho lidí má mylnou představu, že být stoický a rezervovaný je jejich silná stránka. Ve skutečnosti neexistuje nic silnějšího, než někdo, kdo se nebojí zamilovat," vysvětluje Scott. "A nebojí se tomu zcela oddat."

"Pokud se umíš zamilovat bez obav a bez váhání, jsi nepřemožitelný."