M·A·C PRO

 

M·A·C PRO MEMBERSHIP PROGRAM

Pro dotazy týkající se členského programu M·A·C Pro zvolte některé z témat níže:

ČLENSKÝ PROGRAM M·A·C PRO

Členský program M·A·C Pro Vás propojí s celosvětovou komunitou, která sdílí Vaši vášeň pro umělecké líčení. Získejte exkluzivní online přístup na macpro.com, prohlížejte si v předstihu nové kolekce, seznamujte se s uměleckými inovacemi a zúčastněte se exkluzivních Master Classes a akcí vyhrazených striktně pro M·A·C profesionály.

 

VÝHODY

Sleva na produkty

Po předložení členské karty ve značkových prodejnách M·A·C a na vybraných prodejních místech po celém světě získáte slevu na produkty M·A·C včetně profesionálních produktů řady Pro. Profesionální vizážisté získají slevu 35 % a ostatní profesionálové z oboru získají slevu 20 %. Úplný seznam M·A·C Pro storů a prodejen M·A·C, které akceptují M·A·C Pro slevu najdete na macpro.com. Výše slev se může mezinárodně lišit.

Akce pouze pro profesionály

Ponořte se do světa exkluzivních vzdělávacích příležitostí, školení a akcí, kde budete mít prostor plně rozvinout svou vášeň pro umělecké líčení. Diskutujte, zapojte se a stimulujte své smysly při učení se od legend a inovátorů, kteří posouvají hranice uměleckého líčení.

JAK SE STANU ČLENEM?

Podmínky kvalifikace a podrobnosti o výhodách členství M·A·C PRO se dozvíte ZDE.

VÁŠ M·A·C PRO ÚČET

Váš online účet usnadňuje aktualizaci osobních údajů. Přes Můj účet můžete zadat změny v adrese, telefonním čísle a emailu. Online není možné provést změnu jména na kartě a čísla karty.

 

VAŠE OCHRANA SOUKROMÍ

Abyste mohli využívat členství v programu MAC Pro, budete nám muset poskytnout vaše jméno, osobní nebo pracovní adresu, telefonní číslo a emailovou adresu. Navíc, v rámci aplikačního procesu budete požádáni o poskytnutí informací, jejichž cílem je potvrdit, že jste profesionálem v tomto oboru a máte tak nárok být součástí tohoto unikátního programu. V neposlední řadě, pokud se rozhodnete zažádat o členství nebo jeho obnovu online, budete také požádáni o poskytnutí informací o vaší kreditní kartě, například číslo kraditní karty, datum expirace a doručovací nebo fakturační adresu. Vaše údaje budou chráněny v souladu s našimi pravidly na ochranu osobních údajů.

 

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Máte-li zájem stát se členem programu M·A·C Pro, případně už členem jste, a máte nějaké otázky, zde je zodpovězeno několik nejčastějších otázek.

1 Kde mohu uplatnit slevu?

Členové programů M·A·C Pro a M·A·C Pro Student mohou svou slevu uplatnit ve všech značkových prodejnách M·A·C, ve vybraných pobočkách M·A·C našich partnerů a v M·A·C Pro prodejnách po celém světě. Výše slevy se může v různých zemích lišit.

2 Jak se stanu členem, jakou slevu získám a splňuji kvalifikační podmínky?

Podmínky kvalifikace a podrobnosti o výhodách členství M·A·C PRO se dozvíte ZDE.

3 Chtěl/a bych se vyškolit na Make-up Artistu M·A·C. Můžete doporučit místo, kde se mohu vyškolit? Existuje kurz organizovaný M·A·C?

V tuto dobu M·A·C necertifikuje profesionální vizážisty, neprovozuje školu a nenabízí kurzy. Máme program M·A·C Pro Student pro všechny, kdo studují některou z odborných škol, které byly vybrány M·A·C Artist Relation oddělením.

4 Pomůže mi členství v programu M·A·C Pro ke kvalifikaci na práci v prodejně M·A·C?

Děkujeme za váš zájem o program M·A·C Pro. Vždy vyhledáváme bystré a energické osobnosti, které by nás zastupovali.

Chcete-li se ucházet o pozici Make-up Artisty na prodejnách M·A·C, obraťte se přímo na Store Manažera prodejny. Adresy a telefonní čísla značkových prodejen a prodejních míst najdete v záložce Prodejny.

5 Chtěl/a bych prodávat kosmetiku M·A·C. Co pro to mám udělat?

Vážíme si Vašeho zájmu prodávat kosmetiku M·A·C, nicméně produkty M·A·C jsou distribuovány výhradně prostřednictvím autorizovaných obchodů, přičemž většina z nich se nachází v obchodních centrech, velkých obchodních domech nebo v nadnárodních parfumeriích. Současnou distribuční síť nerozšiřujeme a neposkytujeme franšízy.

6 Jak se mohu přihlásit do M·A·C Pro Student programu?

Program M·A·C Pro Student je otevřený pro studenty odborných škol a frekventanty kurzů v oborech uměleckého líčení, maskérství, kosmetiky, kadeřnictví, hairstylingu, fotografie, módního stylingu nebo scénických umění, které jsou na našem seznamu schválených vzdělávacích institucí.

7 Jak mohu změnit adresu a kontaktní údaje?

Pošlete nám email na adresu info@maccosmetics.cz.

8 Co mám dělat, když jsem ztratil/a svou členskou kartu?

Pošlete nám email na adresu info@maccosmetics.cz.