Od svého založení zastává M·A·C jednoduchý postoj:
All Ages, All Races, All Genders*.

Náš cíl přesahuje produkty, které navrhujeme, zahrnuje komunity, o které se staráme, a planetu, na které žijeme. Spolu s námi můžete pomoci ke změně a inspirovat tak ostatní k přijetí a lepší budoucnosti.
*Všechny věkové skupiny, všechny rasy, všechna pohlaví


POMOC KOMUNITÁM
V NOUZI
Od roku 1994, fond M·A·C VIVA GLAM vybral více než $500,000,000 na podporu osob a komunit v nouzi. Prostřednictvím této průkopnické kampaně, 100% z prodejní ceny rtěnek VIVA GLAM putuje k organizacím a programům zaměřeným na vytváření zdravé a bezpečné budoucnosti a rovných práv pro všechny.
VIVA GLAM se soustředí na boj proti HIV/AIDS a podporu žen, dívek a LGBTQIA+ komunity.
ZJISTIT VÍCE

 

CHRÁNÍME NAŠI PLANETUI VÁS Jako součást našeho závazku starat se o naši planetu pokračujeme ve vylepšování udržitelnosti obalů našich produktů a zůstáváme odhodláni minimalizovat náš dopad na životní prostředí díky programům jako je Back-To-M·A·C.
Jsme také oddáni myšlence vytvářet produkty s použitím
bezpečných a pleti prospěšných ingrediencí a stejně tak sdílet transparentně informace o tom, které ingredience v našich produktech nenajdete, abyste se mohli vědomě a informovaně rozhodnout o své volbě.
ZJISTIT VÍCE

 

JSME
SPOJENCI
Věříme v rovnost a spravedlnost.
Věříme v přístup a dostupnost.
A také věříme, že máme jistou zodpovědnost vůči naší M·A·C komunitě zastat se jí a být jí oporou, když nás o to požádá - a někdy i v případech, kdy je to prostě jen třeba.