Rachel O'Donnell

UK
Začala v roce 2005

 • Eye Shadow

  Sytě pigmentované, Kaleidoskopické odstíny, Jemná a hedvábná textura

  660 CZK

  Odstín: Wedge

 • Cream Colour Base

  Krémová textura poskytující barvu, jemný a svěží finiš s pestrou variací efektů

  850 CZK

  Odstín: Hush

 • Tužka na rty Lip Pencil

  Krémová, Profesionální, Kreativní

  690 CZK

  Odstín: Cherry

 • Pigment

  Všestranný sypký pigment, Vysoce intenzivní barvy, Snadno se roztírá

  800 CZK

  Odstín: Melon

O make-up artistovi

Senior Artist Rachel O'Donnell

Větrem ošlehané atlantické pobřeží Galway v západním Irsku bylo místem, kde Rachel O'Donnell strávila své dětství. Za závojem nekonečného deště se rozvinul její umělecký talent, pod vedením kreativních rodičů, jejichž vliv je vidět na práci této Senior Artistky v M•A•C dodnes. Díky svému opatrnému a systematickému přístupu se podílela na líčení armády modelek na fashion weecích a pro editoriály časopisů z celého světa.

Zde sdílí svoji inspiraci, zářivé momenty kariéry a oblíbené styly líčení.

Nechat se unášet větrem

"Pocházím z Galway na západním pobřeží Irska. Je to živé, přátelské město plné skrytých tajemství a krásy, která je často schována za větrem a provazy deště. Rozvíjela jsem svou kreativitu, aniž bych si to uvědomovala, když mě moje maminka učila tradiční řemesla a můj otec se věnoval umění. Díky tomu, že jsem vyrůstala co by kamenem dohodil od Atlantického oceánu a mohla jsem pozorovat neustálé změny krajiny a začala jsem oceňovat její proměnlivost. Dívala jsem se na věci jinak a hledala krásu v tom, co je klidné a mírné. Příroda je pro mě nekonečný zdroj inspirace. Neustále se mění a vyvíjí během ročních období, proměňuje svou náladu a tón, a umožňuje nám vidět věci v odlišném a novém světle."

Bledá a zajímavá

"Vyzdvihuji svou bledost a ještě ji zdůrazňuji skrze silné a strukturované obočí a rudé rty. Beru to jako výrazný převlek pro svůj obličej. Tužka na obočí Stud mi dovolí nakreslit strukturu podobnou chloupkům pomocí jemných tahů, pokud na ni více přitlačím, vytvoří sytý a ostrý vzhled. Rtěnka Ruby Woo společné s konturkou v odstínu Cherry vytvářejí dohromady můj každodenní vzhled bez ohledu na sezónu. Používám je s mými nejoblíbenějšími produkty: korektorem Pro Longwear pro dokonalou pleť a řasenkou In Extreme Dimension Lash pro výrazné a dramatické řasy."

Show Stopper

"Vlídná a poklidná backstage se moc často nevidí. Vždycky je tam spousta napětí, vzrušení, kreativity a spolupráce. Nemožné se stane možným díky týmové práci. Navždy si budu pamatovat přehlídku Gilese Deacona v září 2011, kde jsem cítila neskutečnou vděčnost, když jsem viděla modelku, kterou jsem líčila, na přehlídkovém mole. Když pracuju s více modelkami, soustředím se především na jejich pleť. Pečlivé nanesení podkladové báze zdůrazní rysy a většinou stačí samo o sobě. Doporučuji modelkám, aby pleti věnovaly rychlou, ale pravidelnou péči, aby vypadala hydratovaná a svěží. Je to nutnost pro všechny typy pleti, i tu moji bledou!"

Artist Faves: Rachel O