Victor Cembellin

USA
Začal v roce 1995

O MAKE-UP ARTISTOVI

VICTOR CEMBELLIN

Pro Senior Artistu Victora Cembellina je filosofie líčení jednoduchá: "má unikátní schopnost vyrovnávat emoce." Od chvíle, kdy jako dítě používal zvýrazňovače Crayola Washable Markers na svůj obličej - a neužíval si nic víc, než se proměňovat z příšery na starého muže (AAA!) - se nakonec naučil využívat své ruce citlivějším způsobem charakteristickým pro tuto práci. Dnes žije v San Francisku, kde pracuje na editoriálech, módních přehlídkách a filmech. Teď nám přibližuje svou barvitou cestu k mezinárodnímu uznání.

Móda v mlhavém městě

"V San Francisku potkáte nekonečně pestrou směs osobností. Ve městě se prolínají všemožné kultury, národnosti a chutě. Během dne je město pohodové, v noci je vše nazdobené a "vyparáděné". Nanesení odstínu Phone Number, Teddy anebo Tarnish na vnitřní linku oka umožní rychlou a snadnou proměnu vašeho denního looku na večerní."

Červená, kam se podíváš

"Moje představivost je pořád v procesu. Jako dítě jsem se věnoval umění, měl jsem dostatek kreativity i času! To se rychle vyvinulo v lásku k líčení, pamatuju si, že první rtěnka M·A·C, kterou jsem si koupil, byla Dubonnet, a nemůžu ani spočítat, na kolika ženách jsem ji to léto vyzkoušel. Moje sestra, maminka, teta, přátelé, sousedky...každá dostala Dubonnet, a musím přiznat, že je stále mým nejoblíbenějším odstínem červené, těsně následovaná Russian Red. Mým druhým nejoblíbenějším městem po San Francisku je Paříž a když tam jedu, beru s sebou Russian Red. Je to jiný odstín než Dubonnet - jasnější, možná trochu příliš, ale dospěl jsem k tomu, že ho miluju skoro stejně."

Supa-Dupa Fly

"Během svojí kariéry jsem měl spousty momentů, kdy jsem si říkal, 'Victore, pamatuj si, je to jedinečná příležitost!' Líbilo se mi focení obalu na CD sigle Best Best od Missy Elliott. Nejen že se jí líčení ten den líbilo, ale nechala mě vytvořit jí maličké růžové hvězdičky na tváři pomocí airbrushe, což ilustruje důvěru, kterou jsme si mezi sebou za ta léta spolupráce vybudovali. Beauty průmysl je velmi emocionální - make-up artista doslova drží obličej klienta (a často také jeho sebevědomí) ve svých rukou. Takže jsem se naučil být milý a pokouším se s člověkem vždycky sblížit."

Artist Faves: Victor C