Regan Rabanal

USA
Začal v roce 1998

 • Eye Shadow

  Sytě pigmentované, Kaleidoskopické odstíny, Jemná a hedvábná textura

  660 CZK

  Odstín: Amber Lights

 • Krémové oční stíny Pro Longwear Paint Pot

  Oční primer/Krémové stíny, Dlouhodržící, Vysoce pigmentovaný

  820 CZK

  Odstín: Groundwork

 • Eye Shadow

  Sytě pigmentované, Kaleidoskopické odstíny, Jemná a hedvábná textura

  660 CZK

  Odstín: Chrome Yellow

 • Eye Kohl

  Příjemná konzistence, Sytá barva, Matný nebo perleťový vzhled

  700 CZK

  Odstín: Minted

 • Krémové oční stíny Pro Longwear Paint Pot

  Oční primer/Krémové stíny, Dlouhodržící, Vysoce pigmentovaný

  820 CZK

  Odstín: Painterly

 • Eye Shadow

  Sytě pigmentované, Kaleidoskopické odstíny, Jemná a hedvábná textura

  660 CZK

  Odstín: Club

O MAKE-UP ARTISTOVI

REGAN RABANAL

Grungeový chlápek a antikulturní buřič Regan Rabanal vyrostl v Seattlu, kde se věnoval hudbě a, společně se svou rodinou, i umění. Od chvíle, kdy se stal členem M·A·C týmu jako Senior Artist, tvoří jednoduché a nenuceně chic looky pro skupinu exkluzivních klientů. Podílí se na práci na editoriálech, foceních a filmech a jeho filosofie je prostá: nos to, co se ti líbí, buď k sobě upřímný a nech svou osobnost promluvit. V tomto článku nám přibližuje svou cestu od rebela 90. let k neobyčejnému make-up artistovi.

Uzemněný a špinavý

"Celý život jsem silně ovlivněn grungem 90. let, takže neoddiskutovatelným vrcholem mé kariéry byla chvíle, kdy mi ochranka v zákulisí na pařížském Fashion Weeku připnula na zápěstí náramek pro vstup na show Vivienne Westwood Gold Label! Miluju tmavé oči a nahé rty. Použij Costa Riche Eye Kohl na oči pro krémově čokoládový tón, který se na pleti rozplývá, a doplň jej rtěnkou Fresh Brew Lipstick, která vytváří dokonalý neutrální odstín vhodný pro každého. Pro více futuristické rty můžeš sáhnout po lesku na rty Ready or Not! Pro Longwear Lipglass, který dodává návykově plastický vzhled. A pokud nechceš vypadat jako zombie, použij tu správnou řasenku. Mám rád Haute & Naughty Lash, protože její zostřený kartáček dosáhne na řasy, o kterých nemáš ani tušení, že existují. Umělé řasy 4 Lash jsou tmavé a intenzivní, dovolí ti přeměnu od jednoduchého k intenzivnímu looku během několika vteřin."

Probuď se a přivoň si ke kávě

"Pokud bych si mohl nechat jen jeden produkt po celý svůj život, byl by to Full Lash Curler, protože jen pomocí několika pohybů tvoje oči vypadají velké a zářivé. Funguje jako shot espressa. Kromě toho bych nemohl žít bez make-upu Prep + Prime CC Colour Correcting SPF 30, bronzeru Matte Bronze a řasenky False Lashes Waterproof. Tyhle produkty jsou prostě dokonalé, hlavně na léto. Brzy letím na Havaj, kde je pro mě nutností zářivé opálení, pleť chráněná před sluncem a tmavé a upravené obočí."

Upravený a uhlazený

"Miluju dokonalou pleť, oholenou hlavu a sportovní, sofistikované tmavé oblečení s nádechem hip-hopu. Čisticí voda na štětce je nutností, když chceš mít čisté nástroje. Pokud tě trápí nedokonalosti pleti, zkus korektor M·A·C Studio Conceal and Correct. Pro své klienty nejraději volím líčení, které jim dodá sebevědomí a pocit, že jsou sexy, proto mám vždy po ruce tužky Teddy Eye Kohl a Feline Kohl Power Eye Pencil. Oční stíny Satin Taupe mají moderní odstín i texturu vhodnou pro každou příležitost a výborně se k nim hodí štětec 239 Eye Shader Brush, který je skvělý pro konturování, stínování a roztírání, na oči, rty i na pleť. Nejlepší make-up je pro mě ten, který zdůrazňuje přirozenou krásu. Takže se drž postupu, který ti vyhovuje, a vždy po několika měsících jen obměň barvy a textury produktů.”