Dominic Skinner

UK
Začal v roce 2004

 • Eye Shadow

  Sytě pigmentované, Kaleidoskopické odstíny, Jemná a hedvábná textura

  660 CZK

  Odstín: Shroom

 • Eye Shadow

  Sytě pigmentované, Kaleidoskopické odstíny, Jemná a hedvábná textura

  660 CZK

  Odstín: Coquette

 • Tužka na rty Lip Pencil

  Krémová, Profesionální, Kreativní

  690 CZK

  Odstín: Cherry

 • Eye Shadow

  Sytě pigmentované, Kaleidoskopické odstíny, Jemná a hedvábná textura

  660 CZK

  Odstín: Print

O make-up artistovi

Senior Artist Dominic Skinner

Britský rodák a životní nomád Dominic Skinner je snílek s dynamičností, která vás prostě nakopne. "Když jsem byl mladý, moje rodina a já jsme nikdy nezůstali moc dlouho na jednom místě," vysvětluje. "Stěhovali jsme se po celé Británii i po Evropě. Toto polo-nomádské mládí mělo za následek dvě věci: blízký vztah k rodině a nezkrotnou představivost." Svůj osud potkal při práci v zákulisí pro impozantního Alexandra McQueena. Prosazuje odvážný a prudký přístup k líčení a často vyzývá své klienty, aby experimentovali. "Přestože jsem se hodně stěhoval, nemusím nikam chodit pro inspiraci," připouští. "Vím, že nápady jsou všude okolo mě, důležité je spatřit ty, které ostatní možná přehlédli."

Setkání s McQueenem

"Nezapomenutelný zážitek se značkou M•A•C pro mě bylo asistovat Alex Box při focení pro časopis, které řídil Alexander McQueen. Bylo to na podzim v lese, pracovali jsme s dětmi, které byly oblečené do miniaturních šatů Haute Couture, a používali jsme při tom stroje na kouř. Bylo to magické. Člověk se může z McQueenovy odvážné a kreativní vize hodně naučit. Nesmí se však bát zkoušet nové věci, především v líčení. Pokud spatříš něco, co tě zaujme, tak to zkus. Odlíčit to můžeš vždycky, ale na druhou stranu, možná překvapíš sám sebe!"

Tváře

M"Mým nejoblíbenějším rysem jsou tváře. Neexistuje nic úžasnějšího, než dokonale zvýrazněné a konturované lícní kosti. A správný nástroj je základ - štětec 138 Tapered Face Brush je perfektní. Má ideální tvar, takže se s ním skvěle nanáší tvářenka. Špička je zostřená, vhodná pro konturování - navíc je jemný, takže jakýkoliv rozjasňovač bude ještě snadnější nanést. Mým podpisem je textura. Naprosto matná pleť v kontrastu s plnými lesklými rty je v mých očích dokonalost!"

Prosté základy

"Udržuj základní produkty v dobrém stavu. Lightful C Marine-Bright Formula Cleanser je tím nejlepším produktem pro čištění pleti, na který jsem kdy narazil. Esenciální oleje Prep & Prime jsou skvělé a používám je denně, přestože mám mastnou pleť, protože se díky nim okamžitě cítím a zároveň vypadám lépe. Korektor Mineralize poskytuje rychlé zamaskování drobných nedokonalostí pleti, anebo můžeš použít větší množství pro plné krytí. Ať tak či tak, jsi připravený pro jakoukoliv příležitost. A nakonec balzám na rty M•A•C Lip Conditioner je produkt, bez kterého prostě nemohu žít, protože okamžitě vytvoří plné a svěží rty."

Artist Faves: Dominic S