REZERVUJTE SI SVOJI
MAKE-UP KONZULTACI

OBEJVTE NAŠE VIRTUÁLNÍ SLUŽBY
NA MÍRU

Individuální online konzultace ZDARMA, kde vám profesionální make-up artista odpoví na vaše otázky a poradí vám s make-up produkty a jejich aplikací.REZERVACE VIRTUÁLNÍ MAKE-UP KONZULTACE ZCELA ZDARMA

aši profesionální make-up artisté vám pomohou s jakýmikoli otázkami ohledně make-upu.
Vyberte si vhodný termín své 30minutové online konzultace zdarma a připravte si své dotazy na jakékoliv téma ohledně líčení.

Nuevo Lustreglass Lipstick


VYUŽIJTE SLUŽBU CALL & COLLECT

Objednejte si své oblíbené produkty po telefonu a nechte si je zaslat na vybranou adresu kurýrem, nebo si svou objednávku vyzvedněte přímo v prodejně.
Produkty, které v současné době nejsou dostupné online, mohou mít některé z našich kamenných prodejen.

Nuevo Lustreglass Lipstick

HLEDÁTE INSPIRACI?

Přihlaste se na svou individulní make-up konzultaci online a naši make-up artisté vám poradí, jak dosáhnout požadovaného vzhledu. Vyberte si téma, které vám nejvíce vyhovuje.

JAK VYBRAT DOKONALÝ MAKE-UP

Řekněte nám, jaký výsledný efekt hledáte a my vám pomůžeme najít perfektní make-up pro vaši pleť. Od ideální textury a krytí až po dokonalý odstín se správným podtónem pro přirozený vzhled.

PERFEKTNÍ OBOČÍ

Za půl hodiny vám náš make-up artista doporučí ideální produkty a vysvětlí vám správnou techniku, jak zvýraznit váš pohled dokonale upraveným obočím. Upravte své obočí tak, aby doplnilo rysy vaší tváře.

BRONZOVÝ LOOK

Opálený vzhled i bez slunce? Společně najdeme vhodné produkty a make-up artista vám ukáže, jak s nimi dosáhnout těch nejlepších výsledků. Vyberte si, na jakou pláž se necháte přenést.

JAK NA OČNÍ STÍNY

Náš make-up artista vám pomůže najít oční stíny, které podtrhnou a zvýrazní barvu vašich očí. Společně si můžete sestavit i svou vlastní individuální paletku 2 nebo 4 očních stínů přesně podle svého výběru.

DOKONALÉ RTY

Hledáte rtěnku, která zvýrazní barvu vašich očí? Potřebujete dokonalý odstín, co se přesně hodí k novým šatům? Nechte si poradit od našeho make-up artisty, který vám pomůže najít ideální odstín i texturu pro vás.

POTŘEBUJETE POMOCI?
OBJEVTE NAŠE ONLINE SLUŽBY

PROZKOUMEJTE TRENDY LOOKY V GALERII: NOW TRENDING

ODSTÍNY NA RTY PRO KAŽDÝ TÓN PLETI

VYZKOUŠEJTE NÁŠ VIRTUÁLNÍ TRY-ON

LIVE CHAT S NAŠÍM KONZULTANTEM